Działania Samorządu Uczniowskiego

5. Wiosenny Turniej piłki siatkowej

W marcu i kwietniu 2018 z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego został zorganizowany Szkolny Turniej Piłki Siatkowej. W turnieju wzięło udział 18 drużyn szkolnych. Mecze pomiędzy rywalizującymi drużynami odbywały się podczas zajęć wychowania fizycznego. W  kwietniu 2018 r. odbyły się mecze finałowe w wyniku których wyłoniono mistrza ZS nr w piłce siatkowej. Turniej wygrała klasa  III r, II miejsce klasa I TRM, III miejsce klasa IV TSM. Dla wszystkich zawodników trzech pierwszych drużyn Samorząd Uczniowski ufundował ze środków własnych medale.

4. Walentynki

W dniu 14 lutego 2018 r. z okazji Walentynek została zorganizowana poczta walentynkowa, przygotowana gazetka okolicznościowa oraz dekoracje szkolnego korytarza (wykonanie O. Dutkiewicz).  Radiowęzeł umilał czas podczas długiej przerwy prezentując nastrojową muzykę.

3.Tłusty czwartek

Z okazji Tłustego czwartku w dniu 03.02.2018 r. ze środków Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców zostały zakupione pączki dla uczniów szkoły, którymi częstowano uczniów podczas długiej przerwy.

2. Szlachetna Paczka

W dniach 20.11.2017 r. – 09.12.2017 r . Samorząd Uczniowski włączając się w ogólnopolską akcję charytatywną „Szlachetna Paczka” przeprowadził wśród uczniów szkoły zbiórkę pieniędzy oraz artykułów żywieniowych i chemicznych ,dzięki którym przygotowano paczkę dla potrzebującej rodziny z terenu miasta Płońsk. W sumie przygotowano paczkę o wartości 2000 zł.  W zbiórce wzięło udział 34  klasy  wraz z wychowawcami oraz pojedynczy darczyńcy.

Zobacz zdjęcia…

1. Andrzejki

30 listopada 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny kącik wróżb andrzejkowych podczas długiej przerwy w holu szkoły.