Artykuły: Bieżące wydarzenia

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017 r. o godzinie 9.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego. Z racji niesprzyjającej aury uroczystość została przeniesiona do budynku szkoły i podzielono ją na dwie części, a mianowicie uczniowie liceum spotkali się z panią wicedyrektor Agnieszką Rykowską i wychowawcami klas mundurowych w auli A, natomiast pani dyrektor Marzanna Szacherska poprowadziła uroczystość dla uczniów technikum i szkoły zawodowej w sali gimnastycznej.

Klasy III TF, II TMT, II TF/S na wycieczce w Lublinie

W dniu 12 czerwca 2017 r. uczniowie klas technikum III TF, II TF/S i II TMT pod opieką swoich wychowawcó: p. Edyty Kunkowskiej, p. Dagmary Kawczyńskiej i p. Jolanty Najechalskiej, udali się na wycieczkę autokarową do Lublina.

ITŻ na OPPM 2017 w Warszawie

W dniu 13 czerwca 2017 r. uczniowie z klasy ITŻ wzięli udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Programów Młodzieżowych 2017, który miał miejsce w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

„Sprzedam, kupię, zamienię” w Zespole Szkół Nr 1

Jeżeli chcesz sprzedać podręczniki, których już nie używasz, kupić używane od starszych uczniów

lub się nimi wymienić zapraszamy do udziału

w kiermaszu podręczników.