Artykuły: Przedmioty zawodowe

Beauty VISION & LOOK 26-27.04.2014

W dniach od 24-27.04.2014 uczniowie III klasy Technikum Fryzjerskiego wyjechała na wycieczkę do Poznania na Forum Kosmetyki Beauty Vision i Forum Fryzjerstwa LOOK. Jest to święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. Opieka pani Mariola Goszczyńska.

XX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

XX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2014 - Kielce. Wycieczka uczniów - czytaj więcej

Wycieczka do Hotelu BoniFaCio Spa & Sport 7/02/2014

W dniu 7/02/2014 klasa III Ż wybrała się na wycieczkę do Hotelu BoniFaCio Spa & Sport. Gdzie młodzież mogła zapoznać się z wyjątkową ofertą całego obiektu a także podpatrywać profesjonalną obsługę gości hotelu co było głównym celem wycieczki.

Targi Look i Beauty Vision POZNAŃ 2013

Klasa technikum fryzjerskiego II F udała się na wycieczkę do Poznania na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie, które odbywały się w dniach 12 – 14.04.2013 r.

XV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza – Agro Show 2013

Klasa technikum mechanizacji rolnictwa III TR tym razem z wychowawcą p. P. Kozerą wybrała się na targi do Kutna. To największa w Polsce wystawa rolnicza na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.