Beauty VISION & LOOK 26-27.04.2014

W dniach od 24-27.04.2014 uczniowie III klasy Technikum Fryzjerskiego wyjechała na wycieczkę do Poznania na Forum Kosmetyki Beauty Vision i Forum Fryzjerstwa LOOK. Jest to święto kreatywności, barw i unikatowych pomysłów. Opieka pani Mariola Goszczyńska.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkali się producenci i dystrybutorzy kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych środków do pielęgnacji oraz zdobienia paznokci, preparatów i ozdób do włosów, materiałów do przedłużania włosów, sprzętu i wyposażenia dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów odnowy SPA a także przedstawiciele firm i Akademii świadczących usługi i oferujących szkolenia.

Uczniowie poznali najnowsze trendy kosmetyki i fryzjerstwa. Wzięli udział w otwartych branżowych wydarzeniach takich jak Kongres Gabinet Kosmetyczny XXI wieku, Konferencji SPA Inspiration, Otwartych Mistrzostwach Polaki w Makijażu Profesjonalnym.

Obserwowali konkurs KREATOR, Beauty Vision oraz szereg prestiżowych pokazów na scenie głównej oraz stoiskach. Obejrzeli także nowości rynkowe i produkty nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Młodzież wróciła bardzo zadowolona, pełna wrażeń i pełna pomysłów.

Przygotowała
Agnieszka Urban