Uczniowie II k biorą udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”

Dnia 22.10.2015 r. uczniowie klasy II k z opiekunem - p. Moniką Kon, wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Spotkanie odbyło się w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym „Świat Odkrywców” przy ulicy Wieczorków w Płońsku.

Uczniowie klasy II zawodowej, o kierunku kucharz, czytali dziecięcą literaturę, wcielając się w role znanych bajkowych postaci. Następnie, w nieoficjalnej części spotkania, dziewczęta uczyły dzieci układu tanecznego. Spotkaniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji.

zobacz zdjęcia...

Komentarz: Monika Kon i Anna Dobrowolska