Artykuły: Klub Honorowych Dawców Krwi i PCK

Deklaracja członkowska młodzieży SK PCK

Regulamin Szkolnego Koła PCK przy ZS Nr 1 w Płońsku

REGULAMIN SZKOLNEGO KOŁA POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA OPARTY JEST NA REGULAMINIE ZATWIERDZONYM UCHWAŁĄ
NR 33/96 KRAJOWEJ RADY REPREZENTANTÓW PCK Z DNIA 14.12.1996. Opiekun: mgr Anna Jackiewicz-Ochidi

Regulamin Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia.

Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK 17.05.2012

W dniu 17.05.2012 uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK. Uczestnicy konkursu dotarli do Rejonowego Etapu, który miał miejsce w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji tzn. na basenie. Zajęliśmy 5 miejsce.

XXI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia etap rejonowy

W dniu 7 grudnia 2012 roku odbył się Etap Rejonowy » Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym wzięła udział Anna Hołuj z klasy II PS. Zajęła ona 3 miejsce.