Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA 12/03/2014

W dniu 12 marca 2014 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA Grodzisk Mazowiecki 2014. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z klas LO i technikum. Szkolny etap konkursu przygotowała Ewa Litewka, nauczyciel współpracujący Jolanta Najechalska.

Jury ,,rzucone na kolana”!!!! – 17.01.2014 r.

17 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Żyrardowie odbył się VII Ogólnopolski Anglojęzyczny Festiwal Humoru (English–speaking Festival of Humour). Jest to impreza cykliczna, która od siedmiu lat jest objęta patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Powiatu Żyrardowskiego.

VIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o św. M. Kolbe

W dniu 4.12.2013 r. odbył się szkolny etap VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowała się trójka uczniów z kl. III LW: Katarzyna Zawistowska, Ewa Kiszelewska i Adrian Gwiazda. Organizatorem olimiady był ks. Andrzej Żywiałowski.

IX Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości 5.12.13

W dniu 5.12.13 odbyła się IX Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości pod hasłem ,,Własna Firma’’. W etapie szkolnym wzięło udział 30 osób. Organizatorem olimpiady był pan Stanisław Urban.

Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej 27.04.2013

W dniu 27.04.2013 odbyły się wojewódzkie eliminacje XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ‘’Młodzież zapobiega pożarom’’.