Artykuły: Bieżące wydarzenia

Odznaka Pułku dla Dyrektora Szkoły Pana J. Kuczyńskiego

W dniu 26.10.2012 podczas uroczystości oficjalnego przekazania uczniom kompleksu boisk sportowych przy Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku, Dyrektor naszej szkoły Pan Józef Kuczyński został uhonorowany pamiątkowym ryngrafem – ,,Odznaką Pułku’’

Otwarcie kompleksu boisk sportowych 26.10.12

W dniu 26.10.2012 odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania uczniom kompleksu boisk sportowych przy Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12.10.12

W dniu 12.10.2012 roku w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. W uroczystości wzięli udział Rada Pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.

Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych 3.10.12

W dniu 3.10.2012 odbyło się pierwsze zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych liceum ogólnokształcącego, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej.

Odznaka Pułku dla Dyrektora Szkoły Pana Z. Aleksandrowicza

W dniu 17.09.2012 podczas uroczystości wręczania Certyfikatów Ukończenia Szkolenia Wojskowego Dyrektor naszej szkoły Pan Zygmunt Aleksandrowicz został uhonorowany pamiątkowym ryngrafem – ,,Odznaką Pułku’’.