Artykuły: Klub Honorowych Dawców Krwi i PCK

Spotkanie Wielkanocne Klubu Honorowych Dawców Krwi

W dniu 13 marca 2013 r. w świetlicy internatu przy ZS Nr 1 odbyło się spotkanie wielkanocne członków Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi.

Dzień Otwarty z SK PCK 14/04/2012

W dniu 14 kwietnia 2012 roku podczas Dnia Otwartego Szkoły SK PCK oraz Klub HDK przygotowali ulotki propagujące działalność PCK i promowano ideę honorowego krwiodawstwa poprzez rozmowę z potencjalnymi uczniami w ZS nr 1.

Akcja charytatywna Cinderella Helps Ilona z SK PCK

Z dniem 4.04.2013 wolontariusze Szkolnego Koła PCK rozpoczęli pracę w Akcji Charytatywnej ‘’Cinderella helps Ilona”. Sprzedaż biletów-cegiełek na spektakl w języku angielskim w wykonaniu członków Grupy Teatralnej A&A z ZS nr 1.

Tydzień Honorowego Krwiodawstwa 22-29 XI 2012

Tydzień ten odbył się pod hasłem ODDAJ KREW TO NIE BOLI. Akcja ta ma również na celu nagłośnić potrzebę oddawania tego cennego surowca i promowanie postaw dawców. Ponadto ma ona uświadamiać ludziom, że drogą tak niewielkiego wysiłku możemy uratować komuś życie.

„Młoda Krew Ratuje życie” X Edycja Turneju 2012/2013

Regulamin X Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje życie” 2012/2013