Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

OPEN DAY with CINDERELLA TODAY from ZS Nr 1 12/04/2013

W dniu 12 kwietnia 2013 r młodzież z Grupy Teatralnej A&A przy ZS Nr 1 w Płońsku wraz z opiekunkami Anną Jackiewicz – Ochidzi i Agnieszką Urban, ponownie wystawili spektakl Cinderella Today w Sali Teatralnej w kościele parafialnym im. Św. M. Kolbego w Płońsku.

40-ta rocznica Ambasady Niemiec w Polsce 19/09/2012

W tym roku mija 40-ta rocznica istnienia Ambasady Niemiec w Polsce. Z tej okazji w dniu 19 września 2012 uczniowie ZS Nr 1 w Płońsku przygotowali wystawę informacyjną.

Gulliver's Travells wycieczka na sztukę po angielsku 26.11.12

26 listopada 2012 r. grupa młodzieży klas 3LW i 3LP oraz technikum pod opieką nauczycielek języka angielskiego Anny Jackiewicz-Ochidi, Magdaleny Jeżak i Małgorzaty Zielińskiej-Nosarzewskiej wybrała się do Teatru Buffo w Warszawie na adaptację "Podróży Guliwera"

I Szkolne Dyktando w Języku Angielskim

W dniu 15.03.2012 roku w ZS NR 1 w Płońsku odbyło się I Szkolne Dyktando w Języku Angielskim pod kierunkiem p. A. Jackiewicz – Ochidi, która zorganizowała konkurs, opracowała testy oraz przygotowała pamiątkowe dyplomy dla laureatów dyktanda. Opiekę sprawowały p. M. Jeżak oraz A. Urban.

,,Rosja wczoraj, dziś i jutro’’- II Powiatowy Konkurs

W dniu 8.06.2011 odbył się II Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną –,, Rosja wczoraj, dziś i jutro’’.