Wigilia Diabetyków

W czwartek 14 grudnia 2017 roku odbyło się w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku tradycyjne spotkanie wigilijne Płońskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: p. Starosta Andrzej Stolpa, p. Burmistrz Andrzej Pietrasik i ksiądz Proboszcz Parafii Św. Maksymiliana Kolbe Zbigniew Sajewski.

Uczestnicy spotkania w miłej atmosferze, dzieląc się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia. Na wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw, które zostały przygotowane przez uczniów klas o profilu żywieniowym pod kierunkiem nauczycieli zawodu: p. Moniki Kon i p. Ewy Borawskiej.

Bardzo miłym akcentem uroczystości był występ grupy pięciolatków z Płońskiego Przedszkola nr 3. Przedszkolaki pod kierunkiem p. Magdaleny Bachman i p. Joanny Jasińskiej zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny pod tytułem ,,W oczekiwaniu na świętego Mikołaja” wprowadzając uczestników spotkania w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Występy maluchów dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń i zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodyczami.

Na zakończenie spotkania wszyscy zapozowali do wspólnego zdjęcia.

zobacz zdjęcia...

Przygotowała: