Zajęcia warsztatowe – palmy wielkanocne, karta okolicznościowa

W dniach 15,17 marca mieszkańcy Internatu pod opieką p. Joanny Kierszak wzięli udział w zajęciach warsztatowych wykonania palm wielkanocnych. Prócz poznania samej techniki układania gałązek bukszpanu, bazi wierzbowych, żywotnika, suchych traw i innych elementów dekoracyjnych młodzież miała możliwość kształtowania umiejętności wykonania kwiatów z bibuły, bowiem pod koniec lutego wychowankowie własnoręcznie robili kwiaty stokrotek, maków, róży, mniszka lekarskiego, które ułożone w bukiet ozdobiły kartę okolicznościową.

W zajęciach wykonania palm udział brali: Monika Matczenia, Karolina Suchodolska, Beata Kuśmider, Stanisław Niedźwiecki, Klaudia Nasierowska oraz Natalia Piotrowska.

Kartę okolicznościową tworzyli: Monika Matczenia, Roksana Szczypińska, Dominika Wijata, Nataia Piotrowska, Dominika Zalewska, Beata Kuśmider, Tomasz Stępniak oraz Paulina Benkie.

zobacz zdjęcia...

przygotowała: Joanna Kierszak