Warsztaty z doradztwa zawodowego w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku

W dniach 21, 23 i 24.05.2019r. odbyły sie warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów naszej szkoły. W spotkaniu brały udział klasy 3 mb, 3 TMG/TG/TS, 3w, 1b,3k, 2kb, 2s, 2r, 2w.  Zajęcia zoorganizowały Panie Adrianna Osmycka i  Monika Gołębiowska-Łaska we współpracy z Mobilnymi Centrami Informacji Zawodowej w Ciechanowie oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Płońsku. Celem spotkań było umożliwienie młodzieży nabycia umiejętności aktywnego planowania rozwoju zawodowego oraz zdobycie wiedzy umożliwiającej podniesienie własnej wartości na rynku pracy. Zajęcia,  w których uczestniczyli uczniowie realizowane są w ramach przygotowania młodzieży do trafnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Przygotowały:

Adrianna Osmycka