Artykuły: Doradztwo zawodowe

Ankieta kompetencji zawodowych

Test predyspozycji zawodowych, może pomóc Ci odnaleźć właściwą ścieżkę rozwoju zawodowego!

Dla każdego ważne jest, aby lubił wykonywaną pracę. Fakt ten zwiększy Twoje szanse na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym.

Zapraszamy do wypełnienia testu!

Test kompetencji zawodowych

Warsztaty z doradztwa zawodowego w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku

W dniach 21, 23 i 24.05.2019r. odbyły sie warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów naszej szkoły. W spotkaniu brały udział klasy 3 mb, 3 TMG/TG/TS, 3w, 1b,3k, 2kb, 2s, 2r, 2w.  Zajęcia zoorganizowały Panie Adrianna Osmycka i  Monika Gołębiowska-Łaska we współpracy z Mobilnymi Centrami Informacji Zawodowej w Ciechanowie oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Płońsku. Celem spotkań było umożliwienie młodzieży nabycia umiejętności aktywnego planowania rozwoju zawodowego oraz zdobycie wiedzy umożliwiającej podniesienie własnej wartości na rynku pracy. Zajęcia,  w których uczestniczyli uczniowie realizowane są w ramach przygotowania młodzieży do trafnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.