Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Internat - Wydarzenia

Integracyjny mecz w piłkę nożną

Obrazy artykułów:mecz01.jpgW ubiegły czwartek rozegrano mecz piłki nożnej chłopców po między internatem LO, a internatem ZS nr 1. W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane (1:1) W drugiej połowie, to gospodarze przejęli inicjatywę gry i stworzyli więcej sytuacji bramkowych. Mecz miał charakter czysto towarzyski, a rozegrany był na boisku Orlik SP3.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2 dla LO Płońsk. Opiekunem/Trenerem był wychowawca p.Jarosław Płuciennik Niebawem rewanż ... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Taneczny wieczór"

Obrazy artykułów: dyskoteka.jpgW dniu 6 października w internacie Zespołu Szkół Nr 1 odbyła się dyskoteka dla wychowanków. Zabawa taneczna została zorganizowana na prośbę podopiecznych. 
 

Celem było zaangażowanie młodzieży w życie internatu, integracja  oraz zbudowanie pozytywnych relacji rówieśniczych. Młodzież wyśmienicie bawiła się przy ulubionych utworach. Dyskoteka była odebrana z ogromnym entuzjazmem przez wychowanków.
Środowy wieczór minął w tanecznej i miłej  atmosferze. Współorganizatorami wieczoru byli wychowawcy p. Adrianna Osmycka oraz p. Robert Osmański.


Hejt i mowa nienawiści wśród młodzieży - przeciwdziałanie przemocy w szkole.

„Hejt i mowa nienawiści wśród młodzieży – przeciwdziałanie przemocy w szkole”

Pod takim tytułem odbył się powiatowy konkurs , w którym brali udział nasi wychowankowie. Przedmiotem konkursu było wykonanie projektu w formie spotu, krótkiego filmu, reportażu  o tematyce dotyczącej życia szkolnego wolnego od hejtu i przemocy słownej, sprzeciwu wobec tych zjawisk oraz reagowania na przemoc. Postanowiliśmy zaryzykować i stworzyć krótki film na temat hejtu w sieci. czytaj więcej...


Wieczór wigilijny w internacie

Dnia 17 grudnia w Internacie odbył się wieczór wigilijny, w którym uczestniczyli m.in. Pani Dyrektor Marzanna Szacherska, ksiądz Paweł Kowalski, Pani Kierownik Małgorzata Muniowska, wychowawcy oraz mieszkańcy internatu.

 

Wszystkich zebranych powitała Pani Kierownik Małgorzata Muniowska, po czym ksiądz Paweł odczytał fragment Ewangelii wg. Św Łukasza o Narodzeniu Jezusa i wspólnie odśpiewaliśmy kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Następnie Pani Dyrektor Marzanna Szacherska i ksiądz złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku. czytaj więcej...


Turniej strzelecki.

3 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie wychowanków klas pierwszych internatów ZS nr 1 i LO z ul. Płockiej. Celem spotkania była integracja wychowanków obu placówek  i Turniej strzelecki.

 

Punktualnie o godzinie 19.00 mieszkańcy internatu z Płockiej pod opieką p. Kierownik - Renaty Dychto i wychowawcy p. Marka Goliasza przybyli do naszego internatu.

 

Przed rozpoczęciem turnieju p. Piotr Żochowski – nauczyciel Edukacji dla bezpieczeństwa,  zapoznał uczestników z regulaminem szkolnej strzelnicy i zasadami bezpiecznego posługiwania się bronią. Po szkoleniu, młodzież pod kontrolą  instruktora ,mogła sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu do tarczy z broni pneumatycznej....czytaj więcej

Wygenerowano w sekund: 0.03
15,584,731 unikalne wizyty