Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

''Pigmalion'' - wycieczka na sztukę po angielsku

W dniu 27.10.2011 r. odbyła się wycieczka klasy III LW, IV TS i IV TR do teatru BUFO w Warszawie. Młodzież obejrzała spektakl w języku angielskim PIGMALION.

''David Copperfield'' wycieczka na sztukę po angielsku

W dniu 27.10.2011 grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na wycieczkę edukacyjną do Warszawy do Teatry Buffo na spektakl w języku angielskim pt. David Copperfield oraz zwiedzanie Cerkwii prawosławnej pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny.

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w krajach europejskich

Uczniowie klas LO, LS oraz technikum wzięli udział w Wystawie Bożonarodzeniowej pt.,, Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w krajach europejskich’’. Nadzór nad jej przebiegiem, nauka czytania i śpiewania tekstów kolęd w języku angielskim i rosyjskim, sprawowali nauczyciele języków obcych naszej szkoły.

Projekty w języku niemieckim - wystawa

W dniu 14 stycznia 2013r uczniowie klas pierwszych liceum i technikum zaprezentowali na korytarzu szkolnym wykonane przez siebie projekty w języku niemieckim pod kierunkiem Katarzyny Zalewskiej.

''Cinderella Today'' na żywo po angielsku w wykonaniu uczniów

W dniu 24 stycznia 2013 roku Grupa Teatralna A&A z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku zaprezentowała na żywo wersję współczesną Kopciuszka Cinderella Today, pierwszy raz w wersji angielskiej. Scenariusz oraz występ przygotowały nauczycielki języka angielskiego p. Anna Jackiewicz – Ochidi oraz p. Agnieszka Urban.