Artykuły: Bieżące wydarzenia

Uroczystość Nauczycieli Tajnego Nauczania 7/02/2014

W dniu 7 lutego 2014 r. odbyła się uroczystość związana z nadaniem jednemu z płońskich rond imienia Nauczycieli Tajnego Nauczenia, którzy pomimo represji ze strony okupanta hitlerowskiego starali się przekazywać wiedzę młodzieży chociaż groziła im za to śmierć.

Spotkanie z płk dr Eugenem Muszyńskim 4/02/2014

W dniu 4 lutego 2014 w naszej szkole odbyło się spotkanie z byłym więźniem Oświęcimia płk dr Eugenem Muszyńskim, który opowiedział o swoich przeżyciach ze swojego barwnego, ale trudnego życia.

"PłońMY - internetowa gazeta młodych w Płońsku".

Kilku uczniów z naszej szkoły wzięło udział w projekcie "PłońMY - internetowa gazeta młodych w Płońsku". Wynikiem cyklu warsztatów, spotkań i prelekcji było powstanie internetowej gazety młodych, publikowanej na serwerach szkolnych. Popularyzacji tych gazet służyło spotkanie promocyjne, zorganizowane 7 grudnia 2013 r. Zaproszono młodzież, przedstawicieli władz samorządowych i oświatowych, przedstawicieli mediów i środowisk artystycznych w Płońsku.

Jasełka - ,,Nie było miejsca dla ciebie'' 20.12.13

Ostatni dzień przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole to chwile , które sprawiają, że wszyscy zarówno uczniowie jak i nauczyciele stają się sobie bliżsi.

Kiermasz ozdób świątecznych 17-18.12.13

W dniach od 17 – 18 grudnia 2013 r na głównym holu w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbył się kiermasz ozdób świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Były to oryginalne bombki, stroiki świąteczne i karty świąteczne. Celem akcji była pomoc finansowa dla Ilony naszej absolwentki.