Artykuły: Bieżące wydarzenia

Targi AGROTECH - Kielce 2017

W dniu 17 marca 2017 r. uczniowie klas o profilu mechanizacja rolnictwa w ilości 92 osób oraz opiekunowie, uczestniczyli w wycieczce do Kielc, na największe w Polsce Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Była to XXIII edycja cieszących się zainteresowaniem targów związanych z rolnictwem.

1 marca - Dzień Żołnierzy Wyklętych

W  środę 01.03.2017 roku przy kościele św. Michała Archanioła odbył się uroczysty apel poświęcony pamięci żołnierzy wyklętych. Brali w nim udział uczniowie płońskich szkół, władze miasta, powiatu oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Zespół Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowali uczniowie klas mundurowych: I LW i II LP pod opieką nauczycieli i wychowawców: płk Grzegorza Kopra, insp. Grzegorza Osińskiego i wychowawcy klasy I LW – p. Piotra Żochowskiego.

Psycholog szkolny

W KAŻDĄ ŚRODĘ OD GODZINY 8.00 – 12.00

W BUDYNKU INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1

PRZYJMUJE PANI PSYCHOLOG JOANNA JAKUBIAK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
I ICH RODZICÓW NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

„Nakręcaj się razem z nami” dla Bartka z SP Nr 2 w Płońsku.

Kontynuujemy akcję ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA BARTKA z Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płońsku, który jest niepełnosprawny ruchowo i porusza się na wózku inwalidzkim od urodzenia.

Gromadzimy nakrętki po napojach, detergentach i artykułach spożywczych.

Zebrane nakrętki prosimy dostarczać klasami do pani Danuty Rapusty w szkole  oraz do pani Agnieszki Urban w internacie.

Akademia poświęcona Żołnierzom Wyklętym

1 marca obchodzilismy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy I LP, pod kierunkiem wychowawczyni i nauczycielki historii p. Małgorzaty Muchy. W apelu wystąpili również Klaudia Ceglarz z kl III LW oraz Adam Krzywnicki z kl. IV TS, którzy pięknym śpiewem uświetnili przedstawienie.