Artykuły: Klasy mundurowe

Bierzemy udział w ćwiczeniach Płońskiej Straży Pożarnej 02/09/15

Dnia 2 września 2015 r. w godz. 9.00 – 12.00 klasy I i II mundurowe Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku wzięły udział w corocznych ćwiczeniach organizowanych przez płońską Straż Pożarną. Głównym organizatorem ćwiczeń był Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej.

76 rocznica wybuchu II wojny światowej

01 września 2015 r. o godzinie 12.00 klasy mundurowe ZS nr 1 w Płońsku wraz z opiekunami: p. A. Dobrowolską, p. D. Gut-Pacuszką, płk G. Koprem, p. A. Markowskim i p. P. Żochowskim wzięły udział w miejskich obchodach upamiętniających wybuch II wojny światowej.

Młodzież z klas policyjnych na Debacie Społecznej -18 maja 2015

18 maja w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Warszawie oddział Poświętne w Płońsku odbyła się debata powiatowa z udziałem Wojewody Mazowieckiego Jacka Kozłowskiego. Hasłem przewodnim tegorocznej debaty, poświęconej bezpieczeństwu osób starszych oraz profilaktyce rówieśniczej wśród młodzieży, było: „Wspólnie bezpieczniej" .

Dzień Otwarty w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie 18/5/15

12 czerwca 2015 roku uczniowie klas policyjnych mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem placówki CSP w Legionowie. W programie było szereg atrakcji.

Zawody rejonowe w sportach obronnych - 29/05/2015

29 maja na obiektach Zespołu Szkół w Gołotczyźnie został rozegrany Finał Zawodów Rejonowych w sportach obronnych.