Artykuły: Przedmioty zawodowe

Klasy gastronomiczne na zajęciach W MODR Poświętne.

W dniu 17.09.2015 grupa uczniów klasy II TŻ i II k Zespołu szkół nr 1 w Płońsku wraz z opiekunami p. Moniką Kon i Ewą Borawską uczestniczyła w zajęciach na terenie MODR Poświętne oddział Płońsk.

DZIEŃ KUKURYDZY I BURAKA

W dniu 17 września 2015 r. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, już po raz siedemnasty zorganizował Dzień Kukurydzy i Buraka. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica, wzięli w nim udział.

Rynek pracy - poznać i zrozumieć

Pierwszy dzień po Świętach Wielkanocnych był dla uczniów kl. IV TI okazją do spotkania z edukatorkami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP w Ciechanowie.

Uczniowie od Staszica wiedzą jak się uczesać, by oczarować jury

12 marca odbyła się w Poznaniu XXI edycja prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu „Mała Pętelka” dla młodych krawców i projektantów im. Małgorzaty Zaręby.

SZKOLENIE W PRACOWNI FRYZJERSKIEJ 3.11.2014

03.11.2014r. w pracowni fryzjerskiej odbyło się szkolenie z zakresu pielęgnacji włosów, w którym uczestniczyli uczniowie klas fryzjerskich.