Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

Premiera „Girl in Red” czyli „Współczesny Czerwony Kapturek"

W dniu 13/02/2014 na deskach teatru w kościele parafialnych im M. Kolbe Grupa Teatralna A&A przy Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku wystawiła kolejny spektakl w języku angielskim „Girl in Red” . Wersja proponowana przez naszych aktorów amatorów jest historią nowoczesną i jak zawsze zabawną.

Jury "rzucone na kolana"!!!! – 17.01.2014 r.

17 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Żyrardowie odbył się VII Ogólnopolski Anglojęzyczny Festiwal Humoru (English–speaking Festival of Humour). Jest to impreza cykliczna, która od siedmiu lat jest objęta patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Powiatu Żyrardowskiego.

I Ogólnopolski Kongres Języka Niemieckiego ,,Fokus na niemiecki'

Katarzyna Zalewska wzięła udział w I Ogólnopolskim Kongresie Języka Niemieckiego „Fokus na niemiecki” zorganizowanym przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, który odbył się w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie w dniu 14 stycznia 2014r.

Cinderella Helps Ilona cd. - Kiermasz ozdób świątecznych

W dniach od 17 – 18 grudnia 2013 r na głównym holu w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbył się kiermasz ozdób świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Były to oryginalne bombki, stroiki świąteczne i karty świąteczne

Wystawa projektów w j.niemieckim 25-27/11/13

W dniach 25-27 listopada 2013r uczniowie ZS Nr 1 po raz kolejny w formie wystawy zaprezentowali swoje projekty w języku niemieckim wykonane pod kierunkiem Katarzyny Zalewskiej.