Artykuły: Przedmioty zawodowe

Lekcja otwarta w pracowni fryzjerskiej

W myśl zasady „ lepiej późno niż wcale” postanowiliśmy zaprezentować udział naszych uczniów z klasy II TF,  na lekcji otwartej ( mającej na celu prezentację umiejętności zawodowych w kwalifikacji A. 19- technik usług fryzjerskich) pod nadzorem p. Lidii Bąk.

XI Olimpiada Przedsiębiorczości – 3/12/2015.

W dniu 3 grudnia 2015 roku odbył się szkolny etap XI Olimpiady Przedsiębiorczości organizowany przez SGH w Warszawie. Z naszej szkoły wzięło udział 8 uczniów. Organizatorem był pan Stanisław Urban.

Wycieczka na Targi WARSAW MOTO SHOW

W dniu 20 listopada 2015 r. uczniowie klas o profilu samochodowym ITS, IITS, IITS i IVTS (48 uczniów) uczestniczyli w wycieczce na Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne WARSAW MOTO SHOW do Warszawy.

Uczniowie technikum mechanicznego w FABIE S.A.

W dniu 18.11.2015 r. uczniowie technikum mechanicznego z klasy II TM/S i IV TM zwiedzali, współpracujący od lat z naszą szkołą Zakład FABA S.A. w Baboszewie.

UCZNIOWIE ZS NR 1 W PŁOŃSKU PRZY CHARAKTERYZACJI GWIAZD

Dnia 27 października 2015 r. uczennica Martyna Chylińska z klasy III TF Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku wraz z panią Lucyną Parecką-Łaszczyk uczestniczyły w realizacji  teledysku „Smak i zapach pomarańczy”.  Jest to projekt „Międzypokoleniowe duety” zainicjowany przez firmę FOX BEAT. Do duetu zaproszono Tadeusza Woźniaka- twórcę wyżej wymienionej piosenki i Elwirę Mejk- gwiazdę disco.