Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

Rusycystki na seminarium językowo-metodycznym w Warszawie -22.09.14

22 września 2014 roku nauczycielki języka rosyjskiego jako członkinie Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego - Anna Nowakowska, Alina Chylińska i Elżbieta Kraszewska wzięły udział w seminarium językowo-metodycznym w Warszawie zorganizowanym między innymi przez Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód.

Znowu o nas piszą VII FESTIWAL HUMORU - 2014

Pamiętacie Mike Kaliściaka & Conrado Nowickiego przywieźli złoto z tego festiwalu. Byli bezkonkurencyjni. Oczywiście sukces ten był możliwy dzięki opiece sorki Anny Jackiewicz - Ochidi.

ZOBACZ NAS NA FACEBOOKU

Wystawa projektów w języku niemieckim 9-12 czerwca 2014.

Uczniowie z klas IITŻ Sylwia Myczko II TF Justyna Rutkowska, Katarzyna Wojnowska, Justyna Wożniak, Katarzyna Borkowska, Justyna Jakubowska IILW, Piotr Jędrzejewski, Michał Sot przygotowali projekty w języku niemieckim w formie ofert podróży na temat „Wohin in die Sommerferien?” Opieka Katarzyna Zalewska.

Warsztaty metodyczne „Wie sagt man in DACHL?” 27/05/2014

W dniu 27 maja 2014r Katarzyna Zalewska uczestniczyła w 5-godzinnych warsztatach metodycznych „Wie sagt man in DACHL?” ( Jak to się mówi w krajach niemieckojęzycznych?)

Wystawa projektów w języku niemieckim. 24-28 kwietnia. Opiekun K. Zalewska

W dniach 24-28 kwietnia 2014 r uczniowie ZS Nr 1 z klas II TŻ Sylwia Myczko, II TF Justyna Rutkowska, ...