Artykuły: Bieżące wydarzenia

STYPENDIA PREMIERA

17 listopada 2016r. w oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Górnej odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016.

Uczniowie ZS nr 1 podczas XI Płońskich Zaduszek ,,Pamięć za serce”2016

22 listopada 2016 r. o godzinie 17.00 uczniowie ZS nr 1 w Płońsku, współpracując z Miejską Biblioteką Publiczną w Płońsku, wzięli udział w XI Płońskich Zaduszkach ,,Pamięć za serce”. Byli to: Ewelina Klósak z klasy III LW oraz Przemysław Białoskórski z klasy III TR. Opiekę artystyczną nad uczniami sprawowała p. Anna Dobrowolska.

Lekcja historii i patriotyzmu

18.11.2016r. klasy II i III TMT uczestniczyły w wycieczce, której program obejmował zwiedzanie Cmentarza Powązkowskiego oraz udział w lekcji przeprowadzonej w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wystawa kolaży W. Szymborskiej

10 listopada 2016 r uczniowie klas II k i III TŻ w ZS nr 1  pod opieką Katarzyny Zalewskiej i Agnieszki Kosewskiej zwiedzili wystawę kolaży Wisławy Szymborskiej w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku.

Święto Niepodległości

11 listopada 2016r. pierwsze i drugie klasy liceum ogólnokształcącego o profilu mundurowym wzięły udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości.Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła w Płońsku, którą celebrowali księża obu płońskich parafii.

zobacz zdjęcia...