Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

Dni Otwarte z językiem niemieckim, angielskim i rosyjskim 5/04/2014

Podczas Dni Otwartych w dniu 5 kwietnia 2014r uczniowie z gimnazjów i ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą nauczania języka niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego w ZS Nr 1.

Wystawa GT A&A podczas Dni Otwartych Szkoły 5/4/2014

Grupa Teatralna Języka Angielskiego A&A tj. pani Anna Jackiewicz – Ochid i Agnieszka Urban przygotowały wystawę poświęconą działalności w ostatnich 2 latach. Celem jej było zachęcenie młodzieży gimnazjum i szkoły do nauki języka angielskiego oraz aktywnego uczestnictwa w pracach grupy teatralnej.

Wywiad aktorów GT A&A dla "Extra Płonsk" 25/03/2014

W dniu 25/03/2014 aktorzy amatorzy w nowym składzie Grupy Teatralnej A&A po raz pierwszy udzielili wywiadu dla lokalnej gazety Extra Płońsk. Redaktor naczelny gazety pan Piotr Pszczółkowski zadał kilka pytań młodzieży oraz opiekunkom GT A& A p. A. Jackiewicz – Ochidi & p. A. Urban.

"Peter Pan" w Tetrze Buffo 28/03/2014

Świat chłopięcych marzeń, Indianie i Kapitan Hook
czyli „Piotruś Pan-Peter Pan” w Teatrze Buffo”

28 marca bieżącego roku po raz kolejny wybraliśmy się do teatru Janusza Józefowicza na spektakl w języku angielskim. Tym razem była to sceniczna adaptacja powieści Jamesa Matthew Barrie „Piotruś Pan” autorstwa Barry’ego Goldmana and Petera Joucla.

"Girl in Red dla dzieci, młodzieży i dorosłych 16/02/2014

W niedzielę 16/02/2014 o godz. 13.30 Grupa Teatralna A&A ponownie wystawiła spektakl w języku angielskim ‘’Girl In Red” a Modern Story czyli ‘’Współczesny Czerwony Kapturek’’. Tym razem na widowni zasiedli dzieci , młodzież i dorośli z Płońska oraz okolic. Młodzi aktorzy amatorzy wystąpili na deskach Sali Teatralnej w kościele M. Kolbego w Płońsku jak zwykle dzięki przychylności księdza proboszcza Zbigniewa Sajewskiego.